Győri fővonalal: pótlóbusz egy szakaszon

Wait 5 sec.

2026. június 22. hétfő, 05.12Hétfőn a reggeli órákban jelentősen meghosszabbodik az eljutási idő, mert Bicske és Biatorbágy között egy tehervonatnak letört az áramszedője; a két állomás között pótlóbuszos közlekedésre kell számítani. A pótlóbuszok megállói: Bicske, vasútállomás (4-es kocsiállás)Bicske, Műszaki ÁruházHerceghalom, vasútállomás bejárati út (VOLÁN)Biatorbágy, vasútállomás (VOLÁN)