В окупованому Криму серйозні проблеми з пальним, спершу його видавали за талонами, а тепер бензин можуть отримати лише служби, які забезпечують життєдіяльність півострова. Традиційно окупанти закликали людей зберігати спокій і чекати. Повний текст новини