Upały we Francji doprowadziły do śmierci co najmniej czworo małych dzieci. Lekarze ujawnili kolejny przypadek zgonu na skutek zamknięcia w samochodzie. Jednocześnie media donoszą o problemach z dostępnością francuskich placówek medycznych. - Osiągamy stopień przesycenia w szpitalach - wyznał szef paryskiej policji.