Polska, Francja i Niemcy sprzeciwiły się propozycji Komisji Europejskiej w sprawie likwidacji banerów z ciasteczkami na stronach internetowych. Zamiast jednego domyślnego ustawienia dla wszystkich stron, będą dalej irytujące banery dla każdej witryny osobno.