To mogła być jedna z najbardziej wstrząsających tragedii tego lata. Dwójka kilkuletnich dzieci weszła do pojemnika na odpady, by szukać butelek objętych systemem kaucyjnym. Pracownicy wieźli już kontener do zgniatarki. Cudem zajrzeli do środka.