Dócs Dávid szerint újabb azbesztszennyezést találtak Nógrádban

Wait 5 sec.

Nógrádban bukkant újabb, helyben ökológiai katasztrófával fenyegető azbesztszennyezésre a Mi Hazánk Mozgalom egyik politikusa – erről beszélt keddi budapesti sajtótájékoztatóján Dócs Dávid, az ellenzéki párt alelnöke és országgyűlési képviselője.