Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya: a nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kell a konzervatív média működését

Wait 5 sec.

A Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya Facebook-oldalán egyaránt megjelent levél szerint az elmúlt napokban tömeges elbocsátások zajlanak a polgári, jobboldali médiában, amelyek következtében családok egzisztenciája és emberi sorsok kerültek válságba.