JOIN FeedMan BOT
Home
Blog
Support
Przeciętny amerykanin płaci o 15% większe podatki bo najbogatsi ich nie płacą
Wait 5 sec.
Read post on wykop.pl
Czyli dlaczego w latach 80 w USA był dobrobyt a teraz jest lipa