Pewnie tylko niektórzy pamiętają taki mały kryzys finansowy z 2007/8 r, który został załatany z kieszeni podatników, by spłacić zobowiązania Banków - za ich machlojki;). Wtedy byliśmy tak zacofani, że zostaliśmy "Zieloną Wyspą" xD. Najgorsze w tym, że USA i cała UE to spłaca z kieszeni obywateli;)