Holttestet találtak a tatai Öreg-tóban

Wait 5 sec.

Kedden az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – közölte szerdán az MTI-vel a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.