W jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego większość pacjentów była przyjmowana poza kolejką - informuje portal Rynek Zdrowia. W związku z nieprawidłowościami na placówkę nałożono karę wynoszącą niemal 300 tys. złotych. Klinika odrzuca oskarżenia