Media informują o kolejnych powiązaniach posła Konfederacji Przemysława Wiplera z giełdą kryptowalut Zondacrypto. Polityk i jego wieloletni wspólnik, były dziennikarz, mieli spotkać się w 2025 roku w Monako z Przemysławem Kralem. Następnie powiązane z nimi podmioty gospodarcze miały otrzymać od Zonda łącznie 160 tysięcy euro.