Seul potępił północnokoreańskie działania rozbudowy instalacji wojskowych przy granicy. Budowa barier wzdłuż linii demarkacyjnej jest wyraźnym naruszeniem porozumienia o zawieszeniu broni, a nasze siły będą nadal reagować w ścisłej współpracy z Dowództwem ONZ - przekazało wojsko.