- Polacy nie tylko znaleźli się w ślepym zaułku, ale postawili się - i tu mogę mówić na podstawie moich rozmów z Niemcami czy Skandynawami - w bardzo niepoważnej sytuacji - stwierdził Pawło Klimkin. Były minister spraw zagranicznych Ukrainy skomentował w ten sposób sprawę odebrania Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego.