- Dobrze by było, żeby (Ukraina) była krajem przyjaznym, z którym możemy budować przyjazne relacje, ale to nie zawsze się udaje (...) Niestety ten projekt, jak widać, poniósł porażkę w tym sensie, że nie udało się ich zbudować - po prostu Ukraińcy tych dobrych relacji z Polską, widać, nie chcą - mówił w Graffiti Jacek Sasin, komentując reakcję Ukrainy na decyzję Karola Nawrockiego.