Lemondott Őri László, távozik a Baranya Vármegyei Önkormányzat éléről

Wait 5 sec.

Lemondott a Baranya Vármegyei Önkormányzat közgyűlésének elnöki tisztségéről és képviselői mandátumáról Őri László (Fidesz-KDNP).