Lekarze niekiedy zarabiają za 2 dyżury jednocześnie (tylko B2B i nie zawsze)

Wait 5 sec.

"Dyrektorzy, żeby oszczędzić to robią tak, że jeden lekarz jest na dwóch oddziałach. [...] Na UOP jest płacone raz, na B2B zależy od umowy" - Jakub Kosikowski na X oraz w Kanale Zero