У частині Києва ввели екстрені відключення світла

Wait 5 sec.

Що відомо про відключення? У Києві частково зникло світло.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК.Зокрема, відключення зафіксовані на лівому березі."Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення Просимо ощадливо використовувати електроенергію. Це допоможе зберегти енергосистему", - кажуть у ДТЕК.Водночас причину відключень не повідомляють.Раніше в "Укренерго" повідомляли, що через спеку в Україні зросло споживання електроенергії.Читайте також: На Україну насувається спека. Чи буде плюс 40 градусів?"Сьогодні, 25 червня, станом на 09:30, воно було на 3,7% вищим, ніж в цей час попереднього дня - у середу. Причина змін - утримання спекотної погоди на всій території України, що спонукає споживачів до активного використання кондиціонерів", - йдеться у повідомленні.Раніше РБК-Україна повідомляло, що влітку українців можуть чекати відключення світла. Голова "Укренерго" Віталій Зайченко каже, що у разі, якщо тривала спека збігатиметься з обстрілами, світло можуть відключати приблизно на 5 годин на добу.