Росія атакувала Київ балістикою: у столиці пролунали вибухи

Wait 5 sec.

У столиці пролунала серія потужних вибухів У ніч на 28 червня російські війська завдали ракетного удару по Києву із застосуванням балістичного озброєння.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на КМВА та міського голову Віталія Кличка.Повітряну тривогу в столиці оголосили через загрозу застосування балістики. Практично одночасно зі звуками сирен кияни почули кілька гучних вибухів.Мер міста повідомив, що у Києві працюють сили ППО та закликав киян залишатися в укриттях. У місті пролунало щонайменше п'ять вибухів.Остання масштабна атака на столицю відбулася ввечері 25 червня. Тоді внаслідок ударів російських ракет і падіння уламків у Дарницькому районі Києва сталося загоряння складських приміщень, а поранень зазнали двоє людей.Також пізно ввечері 26 червня російські війська продовжили терор Запоріжжя, атакувавши місто дронами та КАБами, внаслідок чого зафіксовані чергові руйнування АЗС та постраждали цивільні громадяни. Крім того, протягом двох днів поспіль ворог бив балістикою та БпЛА по об'єктах "Нафтогазу", атакувавши газовидобувну інфраструктуру на Полтавщині та Харківщині.Вже у суботу ввечері, 27 червня, масованої атаки дронів зазнав Чернігів, де пролунала серія гучних вибухів.