- Będę prezydentem tylko przez kilka tygodni, a potem zrezygnuję - powiedział na prorządowym wiecu prezydent Serbii, Aleksandar Vučić. Jak podkreśla agencja Reutera, jego deklaracja padła po ponad roku masowych protestów.