To oni dostaliby najwięcej głosów w wyborach. Polacy zabrali głos w sondażu

Wait 5 sec.

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, powody do radości miałaby przede wszystkim Koalicja Obywatelska, która utrzymuje się na stanowisku lidera sondaży. Tym razem o preferencje wyborcze ankietowanych zapytał Instytut Badań Pollster na zlecenie Super Expressu. Poza KO do Sejmu dostałyby się jeszcze cztery partie.