Posłanka KO skorzystała ze świadczeń szpitala w Żywcu poza kolejką - podał portal Zero.pl. Małgorzata Pępek miała czekać na badanie trzy tygodnie, mimo że czas oczekiwania na nie wynosił około półtora roku. - Będzie musiała to wszystko bardzo precyzyjnie wyjaśnić i pewnie też w zależności od tego, jak to będzie wyglądało, będą konsekwencje - powiedział w Graffiti rzecznik rządu Adam Szłapka.