Najgorętszy dzień w historii pomiarów w Polsce. Padł rekord

Wait 5 sec.

- Na tę chwilę według danych telemetrycznych i danych operacyjnych Toruń 40,3 st. C, Słubice 40,5 st. C., także na tę chwilę możemy powiedzieć, że padł rekord - powiedziała Polsat News rzeczniczka IMGW, Agnieszka Prasek. Wcześniejsze informacje sugerowały, że rekord padł właśnie w stolicy kujawsko-pomorskiego.