Francuskie szpitale odczuwają ekstremalnie wysokie temperatury. Szef paryskiej policji przyznał, że sytuacja dochodzi do punktu krytycznego. Władze miasta starają się wprowadzić rozwiązania mające na celu pomoc mieszkańcom w trudnym okresie. The Guardian szacuje, że ok. 2/3 Francuzów mieszka w strefach najwyższego zagrożenia.