Se klíma, se telefontöltés az esti órákban – az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot Kapitány István

Wait 5 sec.

Pár órával korábban a Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatójától az hangzott el, hogy nincs krízishelyzet, az energiahálózat bírja a terhelést.