Szefowa resortu zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda podała szczegóły rekomendacji dot. podwyżek płac dla lekarzy i pozostałych pracowników medycznych (otrzymują je od lipca). W sumie potrzeba na nie 4,5 mld zł w skali półrocza.