Butelkomaty zawodzą, ministra odpowiada. "System wolnorynkowy"

Wait 5 sec.

Decyzja w sprawie objęcia tzw. małpek systemem kaucyjnym ma zapaść jesienią - zapowiedziała w programie Gość Wydarzeń Paulina Hennig-Kloska. Ministra odniosła się też do sygnałów o problemach z działaniem systemu, podkreślając, że został on oddany w ręce wolnego rynku i tworzą go prywatni operatorzy.