Zapłacili za dom, zostali z niczym. Poszkodowanych może być więcej

Wait 5 sec.

Miał być wymarzony dom w Polsce, a jest rozbiórka, stracone pieniądze i walka o sprawiedliwość. Pani Sandra i pan Tyron zapłacili firmie budowlanej prawie 220 tys. zł, ale zamiast domu dostali wadliwą konstrukcję i niedokończoną budowę. To nie jedyni poszkodowani przez tę firmę. Materiał Interwencji.