Кримський міст став глухим кутом, окупанти бояться використовувати його на повну, – Плетенчук

Wait 5 sec.

Росіяни бояться використовувати Кримський міст на повну після ударів ЗСУ. Фактично, він став глухим кутом. Повний текст новини