To pierwszy taki przypadek w historii toru. Na wniosek Komisji Technicznej organizatorzy wyścigów jeździeckich na Służewcu zdecydowali, że sobotnie i niedzielne wyścigi się nie odbędą. Powodem tej decyzji była fala upałów.