"Upokarzające i haniebne". Hezbollah odrzuca porozumienie Libanu z Izraelem

Wait 5 sec.

Przywódca Hezbollahu Naim Kassem odrzucił podpisane w Waszyngtonie ramowe porozumienie między Izraelem a Libanem. Jak oświadczył, umowa jest nieważna. - Wstępna umowa jest upokarzająca, haniebna i stanowi porzucenie suwerenności - ocenił Kasem, cytowany przez agencję AFP.