Wprowadźmy lekarzom tachografy - nagle skończyłoby się robienie na kilku etatach: tu na umowę o pracę, tutaj na kontrakcie, a tu jeszcze jakaś przychodnia. NFZ jest jak wiadro bez dna, To jest prawie 300 mld zł, to jest jedna trzecia polskiego budżetu.