Krokodyl nad stawem w Katowicach? "Ujarzmiła" go straż miejska

Wait 5 sec.

Mieszkanka Katowic zgłosiła straży miejskiej, że nad jednym z lokalnych stawów zauważyła krokodyla. Półmetrowy gad miał się poruszać, kobieta zrobiła mu więc zdjęcie z bezpiecznej odległości i wysłała do służb. Po przybyciu na miejsce okazało się, że osobnik nie stanowi zagrożenia. Wszystko dlatego, że wykonany jest z gumy.