"To jest przerażające". Minister o słowach lekarza sygnalisty ze Szpitala Południowego

Wait 5 sec.

- To, co padło w tym wywiadzie, już nie jest oburzające. To przerażające - mówiła w Graffiti minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Jej słowa odnoszą się do relacji dr Emila Jędrzejewskiego, który opowiadał na Kanale Zero o sytuacji w Szpitalu Południowym. Szefowa resortu podkreślała, że oceny jego wiarygodności może dokonać tylko wymiar sprawiedliwości.