ludzie ! prosze was, nie dajmy sie nabierac na zrzucanie win. Nas nie obchodzi kto zaczal, kto skonczyl, nas obochodza MY, Polacy, a nie partie politycze. Jak dla mnie , to polowa parlametarzystow moge wyrzucic z pracy, jesli to zagwarantuje poprawne procesy dla naszego spoleczenstwa.