В Іркутській області через дефіцит пального ввели режим підвищеної готовності

Wait 5 sec.

Влада Іркутської області Росії запровадила режим підвищеної готовності через проблеми із забезпеченням регіону пальним. На автозаправних станціях ввели обмеження на продаж пального, а для контролю за чергами залучать поліцію та Росгвардію. Повний текст новини