Po dwóch dekadach nastąpił przełom w sprawie skazanego za zabójstwo Piotra Pytla, który w poniedziałek opuścił więzienie. - Do Zakładu Karnego w Rzeszowie-Załężu wpłynęło postanowienie o zarządzeniu przerwy w odbywaniu kary - przekazała polsatnews.pl rzeczniczka Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie, mł. chor. Agnieszka Kłos.