Stołeczna Prokuratura Okręgowa wszczęła dwa odrębne śledztwa w sprawie nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym - przekazał rzecznik tej prokuratury Piotr Antoni Skiba. Jedno z nich dotyczy podejrzenia oszustwa na kwotę co najmniej 500 tys. zł, drugie obejmuje m.in. możliwą niegospodarność, brak nadzoru nad SOR-em oraz sposób zawierania i rozliczania umów.