Magyar és székely fiatalok alkottak dokumentumfilmet Szent László királyról. A mű egy lovas zarándoklaton készült, ifjaink erdélyi - székelyföldi - templomokat kerestek föl, ott megcsodálták a szent uralkodót ábrázoló freskókat, szobrokat.